Togg, 24 saatte 22 bin 150 adet sipariş aldı (Ne zaman teslim edilecek?)

Togg, 24 saatte 22 bin 150 adet sipariş aldı (Ne zaman teslim edilecek?)

Ön sipariş süreci başlayan Türkiye’nin ilk yerli otomobili Togg T10X için 24 saatte 22 bin 150 adet sipariş aldı. 27 Mart’a kadar devam edecek ön sipariş sürecinin ardından 28 Mart’ta noter huzurunda dijital çekiliş yapılacak. Togg’un resmi Twitter hesabından da anlık Togg Teknoloji Kampüsü’nün görüntüleri paylaşıldı. Peki, Togg T10X ne zaman teslim edilecek? İşte Togg’un sipariş süreci ve teslimat tarihiyle ilgili merak edilenler…

blank
Türkiye’nin ilk yerli otomobili Togg’un T10X modeli için ön sipariş süreci başladı. Togg, T10X için 24 saatte 22 bin 150 adet sipariş aldı.
blank
Togg’un resmi Twitter hesabından da anlık Togg Teknoloji Kampüsü’nün görüntüleri paylaşıldı.
HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
blank
2023 yılı boyunca kullanıcılarla buluşacak 12 bin T10X için ön sipariş sahiplerini belirleyecek çekiliş süreci, 27 Mart’a kadar devam edecek.
blank
Ön sipariş süreci bittikten sonra dijital çekiliş, 28 Mart’ta noter huzurunda yapılacak. Başvurulara yoğun ilgi gösterilirken Togg, 2023 yılında toplam 20 bin araç teslim etmeyi hedefliyor.
blank
Togg için başvuru ücreti olarak 60 bin TL talep ediliyor. En ucuz modelin fiyatı ise 953 bin TL olarak belirlenmiş durumda. Togg’un 3 farklı versiyonu bulunurken, araçlar 6 farklı renk seçeneğiyle sunuluyor.
blank
Gemlik, Anadolu, Kula, Kapadokya, Oltu ve Pamukkale isimli renk seçenekleri arasından seçim yapılabiliyor.
blank
2022 yılında seri üretime geçen Togg’un ilk teslimleri nisan ayında yapılacak. Bu hamle, Türk otomotiv sektörü için yeni bir dönemin başlangıcı olarak görülüyor.
blank
10 maddede Togg T10X için sipariş ve çekiliş süreci hakkında tüm merak edilenler için linke tıklayın
HABERE GİT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir