Milli Piyango 29 Ekim 2022 canlı çekiliş sonuçları ve MPİ bilet sorgulama millipiyangoonline.com adresinde olacak!

28.10.2022 10:21 Son Güncelleme:

Şans oyunu tutkunlarının ilgiyle takip ettiği oyunlardan biri olan Milli Piyango’da bu hafta 29 Ekim çekilişi gerçekleştirilecek. Çekilişte 1 adet 5 milyon lira büyük ikramiye ödülü olacak. 

MİLLİ PİYANGO 29 EKİM 2022 SONUÇLARI VE MPİ BİLET SORGULAMA NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Şans oyunu tutkunlarının heyecanla bekledikleri özel çekiliş 29 Ekim 2022 Cumartesi günü saat 17:30’da başlayacak. Çekilişin sona ermesinin ardından bilet sorgulama ise millipiyangoonline.com sayfasında olacak.

BİLET SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ…

ÇEYREK, YARIM VE TAM BİLET NE KADAR İKRAMİYE VERİR?

Milli Piyango’da; tam bilet, yarım bilet ve çeyrek bilet olmak üzere üç bilet çeşidi bulunur. Her biletin fiyatı ve kazandırma oranı farklıdır. Her ikramiye kategorisinde, kategorinin kazanan numaralarından birine eşit olan tüm numaralar ilgili kategorinin ikramiyesini kazanır.

Kazanan sıralı numara tam bilet üzerine basılı ise, söz konusu bilet ilgili ikramiyenin tamamını kazanır. Yarım bilet üzerine basılı ise, söz konusu bilet ilgili ikramiyenin yalnızca yarısını kazanır; kazanan sıralı numara çeyrek bilet üzerine basılı ise, söz konusu bilet ilgili ikramiyenin yalnızca çeyreğini (dörtte birini) kazanır.

Süper Loto sonuçları 19 Mayıs 2022 çekilişi ile canlı yayında belirlenecek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir