Milli Piyango 21 Haziran 2022 çekiliş sonuçları ve MPİ bilet sorgulama millipiyangoonline.com’da!

21.06.2022 09:36 Son Güncelleme:

Şans oyunu tutkunlarının ilgiyle takip ettiği oyunlardan biri olan Milli Piyango’da bu hafta 21 Haziran özel çekilişi gerçekleştirilecek. Çekilişte 1 adet 4 milyon lira ikramiye ödülü olacak. Büyük ikramiye satılan bilete çıkıncaya kadar çekiliş devam edecek.

MİLLİ PİYANGO 21 HAZİRAN 2022 SONUÇLARI VE MPİ BİLET SORGULAMA NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Şans oyunu tutkunlarının heyecanla bekledikleri özel çekiliş 21 Haziran 2022 Salı günü saat 17:30’da başlayacak. Çekilişin sona ermesinin ardından bilet sorgulama ise millipiyangoonline.com sayfasında olacak.

BİLET SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ…

ÇEYREK, YARIM VE TAM BİLET NE KADAR İKRAMİYE VERİR?

Milli Piyango’da; tam bilet, yarım bilet ve çeyrek bilet olmak üzere üç bilet çeşidi bulunur. Her biletin fiyatı ve kazandırma oranı farklıdır. Her ikramiye kategorisinde, kategorinin kazanan numaralarından birine eşit olan tüm numaralar ilgili kategorinin ikramiyesini kazanır.

Kazanan sıralı numara tam bilet üzerine basılı ise, söz konusu bilet ilgili ikramiyenin tamamını kazanır. Yarım bilet üzerine basılı ise, söz konusu bilet ilgili ikramiyenin yalnızca yarısını kazanır; kazanan sıralı numara çeyrek bilet üzerine basılı ise, söz konusu bilet ilgili ikramiyenin yalnızca çeyreğini (dörtte birini) kazanır.

Süper Loto sonuçları 19 Mayıs 2022 çekilişi ile canlı yayında belirlenecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.