Diablo 4’te 1. sezonda yapılması beklenen yenilikler: Battle Pass ile Pay to Win olacak mı?

Diablo 4'te 1. sezonda yapılması beklenen yenilikler: Battle Pass ile Pay to Win olacak mı?

Bugün piyasaya sürülecek olan Diablo 4 için sezon 1 ve Battle Bass’in çıkış tarihi açıklandı. Peki Diablo 4’te Battle Pass nasıl olacak? Diablo 4 Pay to Win mi olacak? İşte detaylar…

blank
Diablo 4’te Battle Pass sistemi kullanılacak. 1. Sezon güncellemeleri ve Battle Pass sisteminin ne zaman geleceği oyunseverler tarafından merak konusu oldu.
blank
Her yeni sezonda yeni bir Diablo 4 Battle Pass mevcut olacak ve yeni sezonların üç ayda bir yayınlanması planlanıyor. Bu nedenle yaklaşık olarak her üç ayda bir yeni bir battle pass alacak ve yeni Sezon’da oynayacağız.
blank
Her sezonun kendine özel ödülleri vardır. Battle Pass yani Savaş bileti alarak ek ödüller kazanabileceksiniz.Premium savaş biletinin oyun içi herhangi bir güç kaynağı içermediğini ve bunun yerine bir sezona veya premium mağazaya özgü kozmetikler içeren seviyelerin kilidini açtığını unutmamak önemlidir. Yani oyun pay to win olmayacak.Şu ana kadar bilinen ücretsiz savaş bileti ödülleri:

Cosmetics
Emblems
Emotes
Gold
Smoldering Ashes
Titles

blank
Diablo 4’te Savaş Biletinin üç versiyonu olacak:

Ücretsiz – Tüm oyuncular için ücresiz olacak bu bilet 27 kademeli ödülü barındırıyor.
Premium – 1000 Platin (yaklaşık 10 dolar) harcayarak erişilen bu bilet 63 kademeli ödül barındırıyor.
Hızlandırılmış – 2800 Platin (25 dolar) olan bu bilet ise Premium ile tamamen aynı avantajları içerecek ancak aynı zamanda 20 aşama atlayabilme ve özel bir kozmetik öğe sağlayacak.

blank
Peki bu ücretsiz ve premium savaş bileti ödüllerini nasıl kazanacağız? Sezon Yolculuğu hedeflerini tamamlayarak.Diablo 4’te Battle Pass Favour kazanmak için şimdiye kadar bilinen tüm yöntemler;

Sezon Yolculuğu görevlerini tamamlama
Canavarları öldürmek
Etkinliklere katılmak

blank
1. sezonla birlikte savaş biletinin Temmuz ayının ortalarında çıkması bekleniyor. Oyuncuların Temmuz ayının ortalarına kadar görevlerini tamamlaması gerekiyor.
blank
Diablo 4’ün ön sipariş fiyatları:

Standart Sürüm 1199 TL
Deluxe Sürüm 1539 TL
Ultimate Sürüm 1699 TL

Oyun çıkış yaptıktan sonra satış fiyatı:

Standart Sürüm 1419 TL
Deluxe Sürüm 1829 TL
Ultimate Sürüm 2021 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir