ChatGPT’ye iOS güncellemesi: Siri aracılığıyla soru sorulabilecek

ChatGPT'ye iOS güncellemesi: Siri aracılığıyla soru sorulabilecek

ChatGPT geçtiğimiz günlerde resmi olarak Apple Store üzerinden iOS kullanıcıları için erişime açılmıştı. Open AI uygulamaya bir güncelleme getirerek birçok yeniliği daha duyurdu. İşte Apple kullanıcılarını heyecanlandıran duyuru…

blank
Open AI yapay zeka destekli sohbet botu ChatGPT’ye yeni bir güncelleme getirdiğini duyurdu. Daha önceden iOS için resmi çıkış yaptığını duyuran firma Apple kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunmak için uygulamayı geliştirmeye devam ediyor.
blank
Apple Store’a getirilen güncellemelerin arasında kısayol özelliği de bulunuyor. ChatGPT uygulamasını kullanıcılar artık widget olarak ekleyebilecek. Böylelikle yapay zekaya erişim daha kolay olacak. Ayrıca ChatGPT’den kopyaladığınız metni diğer uygulamalara aktarabileceksiniz.
blank
Open AI, ChatGPT uygulamasına Siri’yi entegre etti. Böylelikle kullanıcılar Apple’ın sesli asistanını kullanarak, yapay zeka destekli sohbet botunu kullanabilecek.
blank
Bir başka yeniliği de duyuran Open AI, bu güncellemeyle birlikte ChatGPT’nin iPad desteği aldığını duyurdu. Artık iPad kullanıcıları uygulamayı tam ekranda kullanabilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir