BİM aktüel kataloğu 7 Ekim 2022 Cuma… Bu hafta BİM aktüel ürünleri tam 5 sayfa!

04.10.2022 15:27 Son Güncelleme:

BİM mağazalarında haftanın iki günü aktüel ürünler tanıtılıyor. Salı ve Cuma günlerinde alışveriş tutkunlarıyla buluşan indirimli ürünler mağazalarda yerini alıyor. İşte bu haftanın ikinci kataloğunun tamamı…

BİM AKTÜEL KATALOĞU ÜRÜNLERİ SAYFA 1

Kataloğun ilk sayfasında 4’lü çeyiz seti, tost makinesi, blender set, çay makinesi, Türk kahvesi makinesi, soğan bıçağı, pasta servis seti ve  gibi ürünler bulunuyor.

BİM AKTÜEL 7 EKİM 2022 CUMA KATALOĞU SAYFA 2

Kataloğun ikinci sayfasında hobi sera dolabı, pratik su püskürtme aleti, bahçe seti, bitki yerleştirme ağı, hortum bağlantı aparatı ve bitki destek seti gibi ürünler yer alıyor.

 BİM AKTÜEL KATALOĞU ÜRÜNLERİ SAYFA 3

Kataloğun üçüncü sayfasında ise redmi 9C,  realme c11, huawei watch gt 2, 55 inç ultra hd android tv, led şamdan, telefon tutucu ve lisanslı süt bardağı gibi ürünler yer alıyor.

BİM AKTÜEL KATALOĞU SAYFA 4

Kataloğun dördüncü sayfasında çift kişilik yatak örtüsü takımı, saten görünümlü şort takım, pamuk yastık, yastık alezi, nevresim takımı ve yastık kılıfı gibi ürünler bulunuyor.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU SAYFA 5

Aktüel kataloğun beşinci ve son sayfasında ise döküm tencere, yemek takımı, çatal kaşık bıçak takımı, karnıyarık tenceresi, cam supla, çelik servis ürünleri ve aynalı gold fincan seti yer alıyor.

Bugün satışta! BİM aktüel 12 Temmuz 2022 Salı ürünleri tek sayfa! Bu hafta BİM aktüel kataloğu ürünleri neler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir