BİM aktüel 28 Haziran 2022 Salı… Bu hafta BİM aktüel kataloğu ürünleri neler?

25.06.2022 16:37 Son Güncelleme:

Her hafta Salı ve Cuma günleri indirimli alışveriş tutkunları ile buluşan BİM ürünleri yayınlandı. Salı günü raflarda yerini alacak ürünler alışveriş tutkunlarının beğenisine sunulacak. Peki, 3 sayfalık katalogda neler yer alıyor?

BİM AKTÜEL KATALOĞU 28 HAZİRAN 2022 SAYFA 1

Aktüel kataloğun ilk sayfasında kavrulmuş iç fındık, mısır cipsi, ketçap aromalı mısır cipsi, soğuk kahve, nohut cipsi, Türk kahvesi, karışık meyveli gazlı içecek, soğuk kahve, sade fıstıklı dondurma, nar aromalı maden suyu ve bitki çayı gibi ürünler bulunuyor.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU SAYFA 2

Aktüel kataloğun ikinci sayfasında ise sıvı çamaşır deterjanı, tuvalet kağıdı, bulaşık makinesi tableti, mikrofiber temizlik bezi, çamaşır suyu, buzdolabı poşeti, dayanıklı ipli çöp torbası, yara bandı, çöp torbası, sar pişir folyo ve sivrisineklere karşı elektrolikit gibi ürünler mevcut.

BİM AKTÜEL SALI KATALOĞU SAYFA 3

Kataloğun üçüncü ve son sayfasında ise fındık kremalı rulo gofret, mini atıştırmalıklar, orman meyvesi aromalı yumuşak şeker, el yapımı fındık kreması, bitter çikolatalı pirinç patlaklı bar ve çikolatalı fındıklı kek gibi ürünler var.

BİM aktüel 24 Haziran 2022 Cuma kataloğu… Bu hafta BİM aktüel ürünler 3 sayfa!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.