Battle Royale’de Transformers esintileri: Fortnite yeni sezon ne zaman çıkacak?

Battle Royale'de Transformers esintileri: Fortnite yeni sezon ne zaman çıkacak?

Fortnite’ın yeni sezonu çok yakında oyuncular ile buluşacak. Peki Fortnite yeni sezon ne zaman? İşte Fortnite 4. bölüm 3. sezonuyla ilgili tüm bilinenler

blank
Fortnite 4. Bölüm 3. Sezon ile eski kalıntılar ve sık ormanlarla dolu yeni bir alan ortaya çıkaran büyük bir değişiklik geçirmek üzere. Fortnite’ın yeni sezonunun teması “Wilds” olarak nitelendirildi.
blank
Fortnite’ın resmi Twitter hesabından yayımlanan kısa bir fragman videosundan yola çıkarsak yeni ajanlar ve haritada büyük değişiklikler olabileceğini söylemek mümkün. Yayınlanan fragmanda adanın bir kısmı çöküyor ve böylelikle bu bölgede bir orman ve antik kalıntılar ortaya çıkacak.
blank
Yeni sezonda Optimus Prime görünümünün Battle Pass’te olacağı iddia edildi. Bir Reddit kullanıcısı paylaştığı görselle Fortnite bekleme ekranında Optimus Prime’ın olduğunu öne sürdü.
blank
Fortnite, 3. bölümde yırtıcı hayvanların binek olarak kullanılmasına olanak sağlamıştı. Muhtemelen bu yeni sezonda binek hayvanların arasına Raptor’ların da katılacağı aktarıldı.
blank
Fortnite’ın Wilds olarak tanımladığı yeni sezonu, Sezon 2 sona erdikten kısa bir süre sonra 9 Haziran 2023’te TSİ 09.00’da gelecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir