2022 Milli Piyango uygulaması hızlı bilet sorgulama ekranı! Yılbaşı sonuçları amorti ve büyük ikramiye hangi numaralara çıktı?

Milli Piyango TV ve millipiyangoonline.com üzerinden de canlı yayınlanacak olan yılbaşı özel çekilişinde ikramiye kazanan numaraların tam listesi merak ediliyor. Büyük ikramiyenin ve amortinin hangi numaralara çıkacağı ilgiyle araştırılıyor.   Milli Piyango bilet sorgulama sayfasına ziyaretler 2022’nin ilk saatlerinde de devam edecek. İşte yılbaşı 2022 milli piyango büyük ikramiye ve amorti sonuçları bilet sorgulama sayfası

Amorti hangi rakama çıktı?

Amorti çekilişi gerçekleşir gerçekleşmez sonuçlar millipiyangoonline.com’da yer alacak. Aynı zamanda sonuçlarınızı bu adresten sorgulatabilirsiniz. 

Amorti sorgulama yapmak için tıklayınız…

Büyük ikramiye hangi numara çıktı?

Büyük ikramiyenin isabet ettiği rakam belli olur olmaz burada yer alacak.

Sonuçları canlı olarak takip etmek için tıklayınız…

millipiyangoonline.com ve Milli Piyango TV Youtube kanalından saat 17:00’den itibaren canlı yayınlanmaya başlayacak olan yılbaşı çekilişinde, büyük ikramiye satılan bilete çıkana kadar, çekilişe devam edilecek. Milli Piyango Yılbaşı Sonuçları 31 Aralık 2021 gecesi, çekilişten hemen sonra www.millipiyangoonline.com’da açıklanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.