1 Şubat 2022 Altın fiyatları! Çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç lira? Altın fiyatlarında düşüş sürüyor mu?

Altın fiyatları haftanın ikinci gününde ekonomiyi ve altın yatırımı yapanların gündeminde. Çeyrek altın fiyatı, gram altın fiyatı ise vatandaşlar tarafından en çok merak edilen altın türleri arasında yer alıyor. Altın fiyatları, FED’in beklenenden daha şahin bir yaklaşımla Mart ayında faizleri 50 baz puan artırabileceğine dair beklentilerle düşüşünü sürdürdü. Gram altın da küresel altın fiyatları ve dolar kurundaki gerilemeyle düştü. İşte Bigpara’dan alınan son verilere göre altın piyasasında son durum…

ALTIN FİYATLARI 1 ŞUBAT 2022 ANLIK

GRAM ALTIN NE KADAR?

Altın fiyatları, geçen haftayı son 6 ayın en kötü performansıyla kapattı. Yeni haftaya da küresel altın fiyatlarının etkisiyle başlayan gram altın 770 TL seviyesinde işlem görüyor.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Altın yatırımcısının en çok tercih ettiği ürünlerden biri olan çeyrek altın bugün 1. 249 liradan geri alınırken aynı dakikalarda satış fiyatı ise 1.277 lirada bulunuyor.

YARIM ALTIN NE KADAR?

Yarım altın bugün 2.505 liradan alınıyor, 2.555 liradan satılıyor.

CUMHURİYET ALTINI KAÇ TL?

5 bin liranın üzerindeki konumuyla alıcısını zorlayan cumhuriyet altını ise 4 bin 995 liradan geri alınırken, 5 bin 090 liradan da satışa sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.